MFR50SDBE52-2K32
MFR.Part #
MFR50SDBE52-2K32
JLCPCB Part #
C1374591
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS