MFR50SDBE52-23R7
MFR.Part #
MFR50SDBE52-23R7
JLCPCB Part #
C3570252
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS