MFR50SDBE52-200K
MFR.Part #
MFR50SDBE52-200K
JLCPCB Part #
C1374733
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS