MFR50SDBE52-1K87
MFR.Part #
MFR50SDBE52-1K87
JLCPCB Part #
C1374739
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS