MFR50SDBE52-1K37
MFR.Part #
MFR50SDBE52-1K37
JLCPCB Part #
C3515251
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS