MFR50SDBE52-1K17
MFR.Part #
MFR50SDBE52-1K17
JLCPCB Part #
C3469964
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS