MFR50SDBE52-15R6
MFR.Part #
MFR50SDBE52-15R6
JLCPCB Part #
C3416799
Description
-55℃~+155℃ 15.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS