MFR50SDBD52-32K
MFR.Part #
MFR50SDBD52-32K
JLCPCB Part #
C3468442
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS