MFR50SDBD52-2K08
MFR.Part #
MFR50SDBD52-2K08
JLCPCB Part #
C1377654
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS