MFR2WSFTF52-240K
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-240K
JLCPCB Part #
C3400165
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS