MFR2WSFTF52-154K
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-154K
JLCPCB Part #
C3457017
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS