MFR2WSFTF52-13K
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-13K
JLCPCB Part #
C1382749
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS