MFR25SFTF52-2K8
MFR.Part #
MFR25SFTF52-2K8
JLCPCB Part #
C1373252
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS