MFR25SFTE52-182R
MFR.Part #
MFR25SFTE52-182R
JLCPCB Part #
C1381069
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS