MFR25SFRF52-9R31
MFR.Part #
MFR25SFRF52-9R31
JLCPCB Part #
C1753294
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.31Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS