MFR25SFRF52-9R09
MFR.Part #
MFR25SFRF52-9R09
JLCPCB Part #
C1753273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS