MFR25SFRF52-931K
MFR.Part #
MFR25SFRF52-931K
JLCPCB Part #
C1747656
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS