MFR25SFRF52-91K
MFR.Part #
MFR25SFRF52-91K
JLCPCB Part #
C1747665
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS