MFR25SFRF52-7K87
MFR.Part #
MFR25SFRF52-7K87
JLCPCB Part #
C1744341
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS