MFR25SFRF52-69K8
MFR.Part #
MFR25SFRF52-69K8
JLCPCB Part #
C1743865
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS