MFR25SFRF52-619K
MFR.Part #
MFR25SFRF52-619K
JLCPCB Part #
C1743913
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS