MFR25SFRF52-51K1
MFR.Part #
MFR25SFRF52-51K1
JLCPCB Part #
C1743903
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS