MFR25SFRF52-4R32
MFR.Part #
MFR25SFRF52-4R32
JLCPCB Part #
C1753945
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS