MFR25SFRF52-3K57
MFR.Part #
MFR25SFRF52-3K57
JLCPCB Part #
C1744515
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS