MFR25SFRF52-37K4
MFR.Part #
MFR25SFRF52-37K4
JLCPCB Part #
C1744914
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS