MFR25SFRF52-35K7
MFR.Part #
MFR25SFRF52-35K7
JLCPCB Part #
C1744215
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS