MFR25SFRF52-2R43
MFR.Part #
MFR25SFRF52-2R43
JLCPCB Part #
C3403867
Description
-55℃~+155℃ 2.43Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS