MFR25SFRF52-2R05
MFR.Part #
MFR25SFRF52-2R05
JLCPCB Part #
C1751942
Description
-55℃~+155℃ 2.05Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS