MFR25SFRF52-22K
MFR.Part #
MFR25SFRF52-22K
JLCPCB Part #
C1744626
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS