MFR25SFRF52-1K96
MFR.Part #
MFR25SFRF52-1K96
JLCPCB Part #
C1747713
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS