MFR25SFRF52-150K
MFR.Part #
MFR25SFRF52-150K
JLCPCB Part #
C1744212
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS