MFR25SFRF52-12R
MFR.Part #
MFR25SFRF52-12R
JLCPCB Part #
C1744156
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS