MFR25SFRF52-11K3
MFR.Part #
MFR25SFRF52-11K3
JLCPCB Part #
C1748726
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS