MFR25SFRF52-107K
MFR.Part #
MFR25SFRF52-107K
JLCPCB Part #
C1744276
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS