MFR25SFRE52-73R2
MFR.Part #
MFR25SFRE52-73R2
JLCPCB Part #
C1744227
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS