MFR25SFRE52-681K
MFR.Part #
MFR25SFRE52-681K
JLCPCB Part #
C1744100
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS