MFR25SFRE52-5K76
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR25SFRE52-5K76
JLCPCB Part #
C1745826
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS