MFR25SFRE52-5K23
MFR.Part #
MFR25SFRE52-5K23
JLCPCB Part #
C1745816
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS