MFR25SFRE52-4K99
MFR.Part #
MFR25SFRE52-4K99
JLCPCB Part #
C1746182
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS