MFR25SFRE52-3K83
MFR.Part #
MFR25SFRE52-3K83
JLCPCB Part #
C1744528
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS