MFR25SFRE52-34K8
MFR.Part #
MFR25SFRE52-34K8
JLCPCB Part #
C1744827
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS