MFR25SFRE52-30K9
MFR.Part #
MFR25SFRE52-30K9
JLCPCB Part #
C1744718
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS