MFR25SFRE52-2K43
MFR.Part #
MFR25SFRE52-2K43
JLCPCB Part #
C1755773
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS