MFR25SFRE52-237R
MFR.Part #
MFR25SFRE52-237R
JLCPCB Part #
C1753270
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS