MFR25SFRE52-22K1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR25SFRE52-22K1
JLCPCB Part #
C1753234
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS