MFR25SFRE52-1K37
MFR.Part #
MFR25SFRE52-1K37
JLCPCB Part #
C1756559
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS