MFR25SFRE52-1K21
MFR.Part #
MFR25SFRE52-1K21
JLCPCB Part #
C1756643
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS