MFR25SFRE52-18R
MFR.Part #
MFR25SFRE52-18R
JLCPCB Part #
C1743772
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS