MFR25SFRE52-18K7
MFR.Part #
MFR25SFRE52-18K7
JLCPCB Part #
C1743770
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS