MFR25SFRE52-11K8
MFR.Part #
MFR25SFRE52-11K8
JLCPCB Part #
C1744211
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS